Дата: 22 листопада 2019 о 17:59, Оновлено 23 лютого 2021 о 15:31

День українського козацтва

14 жовтня український народ відзначатиме декілька свят водночас – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Всі ми- працівники та учні нашої школи від щирого серця вітаємо наших захисників Вітчизни зі святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

В це світле свято бажаємо вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Міжнародний День захисту тварин

До Міжнародного Дня захисту тварин у бібліотеці нашої школи була проведена виховна година «Мої пухнасті друзі».

Метою виховної години було  формування первинних уявлень дітей про правила догляду за собаками і котами; закріплення знань та навичок безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами; навчити вмінню спостерігати за тваринами, описувати зовнішній вигляд тварин, доглядати за ними; виховувати любов до тварин, відповідальність за них і дбайливе ставлення до них.

Було використано таке обладнання: виставка фотографій «Ми не іграшки», ноутбук з відеоматеріалом.

Щоб підвести дітей  до теми виховної години були запропоновані питання. Після чого вони переглянули ряд слайдів і прийняли участь в обговоренні :«Чи розумієм ми ємоції тварин?».

З учнями було проведено гру «Тварини –метеорологи», а також гру «Мрії пухнастиків», у якій дітям було запропоновано побувати в ролі  іграшкового песика, ланцюжком передаючи його один одному та проговорюючи, як би вони хотіли, щоб до них ставилися господарі.

Учням було запропоновано пояснити вислів: «Ми відповідальні за тих, кого ми приручили»та обговорено обов`язки господарів тварин.

Урок-екскурсія

У жовтні ,у біліотеці нашої школи, було проведено урок –екскурсію «Знайомтесь:шкільна бібліотека». Метою цього заходу було сформувати у першокласників загальне уявлення про шкільну бібліотеку (розташування у закладі, вигляд, призначення та ін.); дати поняття про багатство бібліотечного книжкового фонду, зацікавити ним; виховувати в учнів бажання навчатися читати, розвивати інтерес до світу книг.

В ході цього заходу були використані для огляду дітьми виставки у бібліотеці: «Країна казкова – країна чудова», «Мандрівка в історію» та ін.

У заході прийняв участь ляльковий персонаж Бібліозаврик,який вступив в діалог з дітьми, задавши їм цікаві питання.

Дітям були запропоновані цікаві навчальні ігри.

Проведена екскурсія по бібліотеці.Запропоновано огляд дитячої літератури.

Бібліотекар ознайомила дітей з правилами поводження з книгою.

В кінці заходу діти ближче знайомляться з Бібліозавриком.

Я ніколи в житті не належав собі

Кожний народ має свої знакові постаті. Для Кіровоградщини – це В.О Сухомлинський – педагог, письменник, суспільний діяч, труди якого мають світове значення. Його життя було присвячене школі, дітям. Його педагогічна спадщина -  це 40 книг, 600 статей, 1200 мініатюр – казок, притч, новел для дітей. Його книга «Серце віддаю дітям» вийшла 30 мовами світу.

Його ідеї, науково-методичні розробки, педагогічний досвід втілюються в навально-виховних системах європейських держав, Японії та Америки.

До дня народження В.О.Сухомлинського в бібліотеці школи була оформлена виставка «Великий Добротворець».

Увага! Діти на дорозі!

За статистикою ДАІ, у вересні збільшується кількість ДТП за участю дітей. Пояснюється це тим, що протягом літнього відпочинку школярі практично не беруть самостійної участі в дорожньому русі і, забувши правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, часто стають винуватцями дорожніх трагедій. Тому головне завдання тижня, що проводиться у вересні, «Увага! Діти на дорозі!» – попередити аварії, навчити юних учасників руху правилам поведінки на дорозі, нагадати школярам про правила керування велосипедами, мопедами, скутерами,в зв`язку з цим у бібліотеці школи організовано виставку «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.