Подарунки Окремого Автомобільного батальйону ( в/ч А 0739) для учнів Лісівської філії

Date: 5 березня 2020 о 10:26, Refreshed 5 березня 2020 о 10:33

Представники Окремого Автомобільного батальйону ( в/ч А 0739) передали нашому навчальну закладу цінні в багатьох аспектах подарунки: відеопроектор та ікону Миколи Чудотворця, виготовлену власноруч одним із бійців. Оберіг мужніх захисників відтепер стане оберегом для нас.

Турбота, увага , доброзичливість, доброта, взаємодопомога  - саме такими словами можна охарактеризувати  відносини, що склалися між трудовим і учнівським  колективом Лісівської  філії КЗ «Михайлівське  НВО»  Олександрівської районної ради Кіровоградської області та службовцями 55 –го  Окремого Автомобільного батальйону   ( в/ч А 0739) протягом останніх п’яти років.

Батьки значної частини учнів закладу проходили службу саме в цьому підрозділі.

Вони намагалися подавати гідний приклад  захисників Батьківщини своїм дітям  та їхнім товаришам  завжди і всюди -  і під час перебування в зоні проведення ООС , і під час виконання щоденних службових обов’язків , і в своєму ставленні до оточуючих.  Багато різноманітних заходів, що  відбулися в Лісівській філії: змагань, ярмарок, святкових концертів,  облаштування майданчика для дошкільної групи, суботників – було організовано та проведено спільними зусиллями педагогічного колективу школи та командування й особового складу батальйону.

Зараз, коли цей військовий підрозділ вже реорганізовано,  його представники залишились вірними своєму кредо та передали  нашому навчальну закладу цінні  в багатьох аспектах подарунки:  відеопроектор  та ікону Миколи Чудотворця, виготовлену  власноруч одним із бійців. Оберіг мужніх захисників відтепер  стане оберегом  для нас.

Увесь колектив Лісівської філії завжди буде згадувати про 55-й Окремий Автомобільний  батальйон  з теплотою та щирою вдячністю.