Результати Тижденя знань безпеки життєдіяльності (підсумки районної комісії)

Date: 18 листопада 2019 о 16:12

З метою профілактики дитячого травматизму й популяризації знань правил безпеки життєдіяльності з 04 по 08 листопада 2019 року в закладах освіти району проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати!».

За інформаціями, які надійшли у відділ освіти райдержадміністрації від керівників навчальних закладів, у конкурсі взяли участь всі заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти району.

Районна робоча комісія узагальнила матеріали Тижня і визначила переможців за якісну підготовку і представлення матеріалів:

1) серед закладів загальної середньої освіти:

• І місце - колектив Підлісненської філії КЗ «Олександрівське НВО №2» (завідувач філії Чабан Н.В.)
  • ІІ місце - колектив Олександрівської ЗШ І-ІІІст. №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» (директор Литвин Л.І.)
  • ІІІ місце - колектив Красносілківської ЗШ І-ІІІст. КЗ «Красносілківське НВО» (директор Нестройна Л.П.)

2)серед закладів дошкільної освіти:

• І місце - колектив Олександрівського ЗДО № 6 (завідуюча Дергунова В.Г.)
  • ІІ місце - колектив Красносілківського ЗДО (завідуюча Дзюра В.М.)
  • ІІІ місце - колектив дошкільної групи Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» (завідувач філії Бірець Н.С.)

Відзначено авторів кращих творчих робіт, серед яких учні  нашого НВО:

• Здобувачів освіти 6 класу Михайлівської ЗШ І-ІІІст. КЗ «Михайлівське НВО» (творча робота «Бережи свій дім !» (керівник Коцупера А.В.);
  • Марцьоху Максима, здобувача освіти 5 класу Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» (творча робота «Пожежна безпека»);
  • Учнів шкільного парламенту Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» (творча робота «Макет пожежної частини»);
  • здобувачів освіти 10 класу Михайлівської ЗШ І-ІІІст. КЗ «Михайлівське НВО» (творча робота «Вогонь – друг, вогонь – ворог!» (Керівник Бірець С.С.);
  • здобувачів освіти 7 класу Єлизаветградківської філії КЗ «Михайлівське НВО» (лепбук «Хай вогник творить завжди добро!») (Керівник Капустян Л.С.);
  • здобувачів освіти 7 класу Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» (творча робота «Будьте обережні! З вогнем не жартуйте!»)( Керівник Красюк Ю.П.);
  • вихованців дошкільної групи спільно з вихователями Рудченко О.В. та Клименко А.М. Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» (творча робота «Пожежний щит »).