Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Відбувся обласний семінар-практикум ("майстер-клас" для вчителів основ здоров"я та вчителів, які впроваджують здоров"язбережні та превентивні проекти)

Date: 23 квітня 2019 о 11:27, Refreshed 23 квітня 2019 о 12:16
477 views

18-19 квітня 2019 року на базі Михайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів та Лісівської філії КЗ «Михайлівське навчально-виховне об′єднання» відбувся обласний майстер-клас для вчителів, які викладають основи здоров′я та впроваджуть здоров′язбережні превентивні проекти з проблеми «Удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів, підвищення результативності і якості освітнього процесу шляхом упровадження навчання на засадах розвитку життєвих навичок».

18 квітня учасники працювали в Михайлівській ЗШ І-ІІІ ступенів. Учасників майстер-класу привітав начальник відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації Тимко Сергій Миколайович.

Розпочала заняття завідувач науково-методичної лабораторії основ здоров′я, безпеки життєдіяльності та охорони праці КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Желєзнова Тетяна Петрівна., яка акцентувала увагу на створенні концепт-моделі підвищення рівня фахової майстерності педагогічних працівників у форматі здоров′я «плюс»: креативність, комунікація, колаборація, компетентність.

Директор Бірець С.М. презентував роботу комунального закладу з проблеми «Базові компетентності та професійна мобільність сучасного вчителя: нові можливості впровадження превентивної здоров′язбережної освіти». Сергій Миколайович довів до відома присутніх досягнення, результативність вихованців, продемонстрував спільну роботу педагогічного, батьківського та учнівського колективів. Вчитель основ здоров′я Бірець Станіслав Сергійович поділився  досвідом роботи з впровадження превентивного проекту «Вчимося жити разом», показав форми роботи по формуванню позитивного ставлення учнів до здоров’я шляхом використання інтерактивних технологій.  Учасники семінару із захопленням зустріли виступ естрадно-циркової студії «Едельвейс» під керівництвом Мажари Ніни Олександрівни та Мажари Василя Івановича та виступ колективу "Сопілкарі" з Єлизаветградківської філії під керівництвом Віктора Олександровича Павліченка.

19 квітня учасники семінару продовжили свою роботу у Лісівській філії. Завідувач філії Бірець Наталія Сергіївна провела з учасниками семінару оздоровчий квест «Складові здоров′язбережноого виховання інноваторів: поєднання розвитку кративного і критичного мислення в освітньому процесі». Під час практичної частини семінару вчителі представили елементи уроків-тренінгів щодо впровадження проектів «Захисти себе від ВІЛ» та «Вчимося жити разом».

Підсумком семінару стали "Ігри патріотів", підготовлені вчителями Карлашевич Альона Курбаналіївна та Бойко Станіслав Іванович., в яких взяли участь команди з учнів та учасників семінару.

Семінар пройшов в дружній, теплій, невимушеній атмосфері. Учасники-семінару-практикуму обмінялися власним досвідом щодо шляхів застосування здоров′язбережних технологій на своїх уроках.  Всі отримали позитивні враження від проведеного заходу. При підведенні підсумків педагоги відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значимість для подальшого використання в освітній роботі з дітьми.

Comments:
Only authorized users can leave comments.