ГРАН-ПРІ ІІ міжнародного фестиваля-конкурса «Твоя мрія»

Date: 15 квітня 2019 о 10:57, Refreshed 22 квітня 2019 о 12:10

13 квітня 2019 року вихованці Народної художньої естрадно-циркової студії «Едельвейс» взяли участь у ІІ міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Твоя мрія», який був заснований Благодійним фондом підтримки мистецьких ініціатив «АТМАН» при підтримці Кіровоградської обласної філармонії.

Метою фестивалю-конкурсу є відродження і зміцнення національних музичних традицій, які є складовою частиною формування у молодого покоління національної самосвідомості, а також: естетичне виховання на найкращих зразках мистецтва; надання стартового майданчика для розвитку творчого потенціалу в їх подальшій кар’єрі; виявлення та підтримка талановитих колективів та окремих виконавців ; підвищення рівня виконавської майстерності колективів та окремих виконавців, сприяння їх творчої самореалізації; формування та виховання художнього смаку, позитивних соціальних настановлень та інтересів у дітей та юнацтва, залучення якомога більшої кількості молоді до найкращих культурних традицій мистецтва; ознайомлення молоді та широкого загалу з культурою різних держав і народів, пропаганда вітчизняних досягнень виконавського мистецтва; відродження, збереження і популяризація української національної культурної спадщини, та культурної спадщини інших народів світу; розвиток творчих контактів між виконавцями, колективами та їх керівниками; налагодження та укріплення культурних зв’язків між різними регіонами України та іншими державами; збереження традицій педагогічних шкіл.

Почесною головою журі конкурсу була Антоніна Червінська (народна артистка України, повний кавалер ордену княгині Ольги, художній керівник академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії). Голова журі: Наталія Бондаренко – заслужений діяч мистецтв України, член експертної ради Українського культурного фонду, художній керівник Кіровоградської обласної філармонії. Члени журі: Юлія Кравченко (заслужена артистка України, балетмейстер академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії), Ігор Спінул (заслужений працівник культури України, художній керівник народного ансамблю бального танцю «Конвалія»), Олена Рудковська (організатор міжнародного конкурсу дизайнерів «Мода без кордонів»), Джері Люксембург (Fashion продюсер і креативний директор Salone della Moda (Нідерланди)).

За рішенням суддівської колегії естрадно-циркова студія «Едельвейс» отримала ГРАН-ПРІ в номінації «Оригінальний жанр». Вітаємо наших учнів з отриманням такої високої винагороди: Балюк В. (2 клас), Голенкову К. (2 клас), Головко Д. (2 клас), Іванову А. (2 клас), Кучер М. (7 клас), Невмержицьку Н. (8 клас), Проскуру К. (2 клас), Сакару К. (9 клас), Сухомлін І. (3 клас), Футорнюк Д. (5-Б клас), Гелетія М. (6 клас), Голенкова О. (4 клас), Григора Є. (8 клас), Дворника А. (4 клас), Дворника А. (6 клас), Комаря М. (5-А клас), Марченка М. (4 клас), Постового М. (6 клас).

Більше фото за покликанням.