Святкували 30-ту річницю школи

Date: 3 грудня 2018 о 19:26, Refreshed 4 грудня 2018 о 15:06

30 листопада у Михайлівці відбулося свято - ювілей школи. Відзначали 30 річницю із дня введення нової будівлі школи у експлуатацію.

Головними та почесними гостями,  винуватцями свята були: Смалиус Володимир Михайлович, у минулому голова колгоспу ім.. Куйбишева, якому вдалося  переконати проектний інститут м. Києва  у необхідності будівництва школи у селі Михайлвці, отримати від нього  зміни до застарілого проекту будівництва школи впродовж одного дня та збудувати навчальний заклад нового типу за один рік, що передбачав кабінетну систему навчання, Савіцька Марія Іванівна – директор  1984 -1989 років, яка очолювала будівництво школи та здійснювала контроль за ходом робіт, безпекою перебування учнів на території закладу, оскільки навчання у період будівельних робіт не припинялося, Федоров Анатолій Іванович – у минулому сільський голова, який займався питанням виділення земельної ділянки під будівництво та  проводив роботи із громадою щодо залучення населення до колективної праці на будівництві; ветерани праці : Стьожка Іван Максимович, у минулому вчитель трудового навчання, який очолював роботи із переобладнання навчальних кабінетів корпусу №2 під столярну та слюсарну майстерні , особисто брав участь в установленні обладнання, Повалій Ольга Олександрівна, у минулому вчитель російської мови та літератури.

Учасники свята переглянули концертну програму підготовлену учнями школи під керівництвом педагога-організатора Набоки Віри Миколаївни, програму циркової студії «Едельвейс» (керівники Мажара Василь Іванович та Мажара Ніна Олександрівна), ознайомилися із презентацією «Історії школи» та   навчальними кабінетами під час екскурсії закладом. Свято було насичене подіями, розповідями, спогадами.

Привітати навчальний заклад з ювілеєм прийшли представники громадськості - сільські та селищні голови, представники від колективів Лісівської та Єлизаветградківської філій, дошкільної установи. Свято пройшло у дружній та невимушеній атмосфері.

Примітка: у 2019 році, виповнюється 120 років, як було створено початкову школу у селі.