ВІТАЄМО, ВЧИТЕЛЬКУ ЯКА ПЕРША УСПІШНО ПРОЙШЛА СЕРТИФІКАЦІЮ

Date: 20 грудня 2021 о 18:23, Refreshed 20 грудня 2021 о 18:29

Вітаємо вчительку початкових класів, яка успішно пройшла усі етапи та отримала сертифікат відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти»:

ЄРШОВУ ВАЛЕНТИНУ ВІКТОРІВНУ

Бажаємо нашій колезі подальших успіхів у професійній діяльності, творчості та натхнення!
Довідка:

Сертифікація педагогічних працівників − це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

Мета сертифікації − виявити і заохотити вчителів з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Перший етап сертифікації вчителів початкової школи 2021 року – відбувся у лютому, участь у ньому взяли 1622 вчителі, успішно пройшли – 1172.

Другий етап – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності – відбувся у квітні, його успішно пройшов 1171 педагогічний працівник.

Третій етап відбувся у листопаді 2021 року. На цьому етапі оцінювався практичний досвід роботи педагогів через комунікаційні онлайн-платформи за 15-ма професійними компетентностями, що визначені професійним стандартом «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти».

Педагоги, які успішно пройшли сертифікацію, отримають доплату 20% до заробітної плати. Також успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником та є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.