Розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

Date: 9 лютого 2018 о 13:43, Refreshed 9 лютого 2018 о 13:48

З 6 лютого розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Для реєстації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році необхідно підготувати такі документи:

Копія паспорта громадянина України.  (Реєстрація буде проводитися лише за паспортом, так як відповідно до вимог чинного законодавства – паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку).

Копія документів, наданих для реєстрації, які оформлені іноземною мовою повинні бути перекладений українською мовою і засвідчені нотаріально

Слід звернути увагу на те, що в 2018 році при реєстрації на ЗНО будуть дійсні паспорти як в паперовому вигляді так і ID- картка.

Для оформлення реєстраційної  картки особа, яка виявила бажання брати участь у ЗНО-2018, повинна зайти на сайт Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua), відкрити сервіс «Зареєструватися» і діяти за інструкцією.

Шановні випускники!  Не забудьте у спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклеїти дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).

Для випускників минулих років слід мати  копію документа про повну загальну середню освіту

Увага! Копії документів, які подаються для реєстрації, повинні бути засвідчені особисто. ( «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії).

Після завершення  реєстрації всі випускники подають відповідні документи до свого навчального закладу. Заклади освіти формують та надсилають до ОРЦОЯО (а/с 247, м. Одеса, 65114) реєстраційні документи випускників поточного навчального року і списки осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання.

Особа, яка вже має повну загальну середню освіту (випускники минулих років), повинна особисто надіслати реєстраційні документи рекомендованим листом до Одеського РЦОЯО (а/с 247, м. Одеса, 65114).

Для всіх зареєстрованих учасників ЗНО на веб-сайті УЦОЯО (www.testportal.gov.ua) створюються інформаційні сторінки, на яких буде розміщено інформацію про час і місце проходження ЗНО, а згодом – результати проходження ЗНО.