Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Вивчаємо, знаємо, виконуємо "

Date: 21 вересня 2021 о 06:01, Refreshed 24 вересня 2021 о 09:34

Одним з пріоритетних завдань школи є формування у дітей основ безпечної поведінки, критичного мислення у будь-яких ситуаціях, турботу про власну безпеку і безпеку оточуючих. З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо запобігання травматизму; виховання поважного ставлення до безпеки людини; усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайни ситуаціях,  під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, відповідно до наказу директора КЗ "Михайлівське НВО" №113 "Про проведення Тижнів безпеки життєдіяльності у навчально-виховному об'єднанні у 2021 - 2022 навчальному році" в Лісівській філії, Єлизаветградківській філіїї та в Михайлівській ЗШ І-ІІІ ступенів з 13 - 17 вересня пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Вивчаємо, знаємо, виконуємо".
Перед початком тижня була проведена підготовча робота: бесіди з вчителями та класними керівниками, розроблення плану, оформлення виставок, стендів.
Всі зклади активно долучились до проведення різноманітних заходів згідно затверджених планів.

В Лісівській філії:
      Організовано конкурс малюнків на тему: «Безпека дорожнього руху» , «Безпека на дорозі». Конкурс віршів та казок на тему: «Безпека дорожнього руху» , «Безпека на дорозі".  Конкурс поробок на тему: «Безпека дорожнього руху» .
Шкільний парламент підготував поробку « Дотримуйся правил дорожнього руху».
Пройшли бесіди для учнів на теми: «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо – транспортні пригоди», "Типові травмування пішоходів.»
      Між учнями відбувся конкурс фотографій на тему: «Правила дорожні знай і завжди їх пам'ятай».

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено класні години.

В Єлизаведградківській філії:
     Проведено конкурс малюнків "Безпечний рух - мій вірний друг!", конкурс ребусів та загадок про дорожній рух. Відбулися вікторини "Знавці дорожнього руху", "Вуличні небезпеки", "Правила руху для велосипедистів", "Ти - пасажир".
      Класними керівниками були проведені бесіди "Наш друг - світлофор", "Безпека на дорозі - безпека життя", " Пішохідний перехід". Також було організовано лекцію на тему "Надання першої домедичної допомоги потерпілому в ДТП" .
     Колективну роботу учнів 9 класу з конкурсу "Безпечний рух - мій вірний друг! " було направлено до КЗПО "Олександрівський центр  дитячої та юнацької творчості".

В Михайлівській ЗШ І-ІІІ ступенів:

Оголошено конкурс малюнків «Вивчаю і виконую правила дорожнього руху» для 1 - 4 класів. Для учнів початкової школи проведено майстер-клас з виготовлення світловідбиваючих елементів (флікерів) "Безпечна лапка" .         Бібліотекарем організовано тематичну виставку-огляд «Вивчаємо дорожні знаки». Відбулися виготовлення пам’яток (буклетів) «Правила поводження в шкільному автобусі»,  перегляд відеороликів «Безпечний рух велосипедиста», тематичні бесіди, години спілкування «Я - пасажир», «Моя безпека на дорозі», «Велосипед -  транспортний засіб», гра - вікторина "Знай правила дорожнього руху".  Проведені  практичні навчання домедичної допомоги «Знаю, вмію, врятую». Колективну роботу учнів 7 класу буклет
"Правила поводження в шкільному автобусі" та роботи учнів 4 класу Челембей Дар'ї та Гудзь Іллі

Підсумком Тижня стало оформлення виставки дитячих поробок та малюнків. Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод, при не дотриманні ПДР.