Підсумки І (зонального) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

Date: 26 листопада 2020 о 12:01

25 листопада 2020 року завершився І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінаціях «Українська мова та література», «Математика».

Вчителі української мови та літератури методом жеребкування вибрали тему творчої роботи – есе. Під час виконання творчої роботи учасники продемонстрували рівень знаннєвої складової професійної компетентності. Конкурсні роботи були розміщені на Google Диск, де члени журі мали змогу оцінити роботи конкурсантів.

Конкурсним випробуванням для вчителів математики було виконання методичного практикуму, виконуючи який учасники показали методичну компетентність. Вони розробляли інтерактивні дидактичні матеріали з використанням зручних для учасника онлайн та офлайн сервісів.

Під час проведення конкурсів оцінювалось знання предмета, методична компетентність, науковість, творчий підхід; спрямованість на формування цілісності знань, предметних та ключових компетентностей, цінностей і ставлень; реалізація наскрізних змістових ліній, результативність та доцільність використаних методів, засобів і форм роботи, професійні якості вчителя.

За підсумками фахових випробувань в номінації «Математика» місця були визначені таким чином:

• І місце – Юрій Гребенюк, вчитель математики Цвітненської філії комунального закладу «Красносільське навчально-виховне об′єднання»;
  • ІІ місце – Валентина Драганець, вчитель математики Староосотської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об′єднання №1»;
  • ІІІ місце – Олександра Сергійчук, вчитель математики Несватківської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об′єднання №2» та Оксана Шпичак, вчитель математики Голиківської філії комунального закладу «Красносілківське навчально-виховне об′єднання».

В номінації «Українська мова та література» за кількістю набраних балів:

• І місце посіла Юлія Ворона, вчитель української мови та літератури навчально-виховного об′єднання «Новомиргородська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»;
  • ІІ місце – Вікторія Повалій, вчитель української мови та літератури Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів комунального закладу «Михайлівське навчально-виховне об′єднання»;
  • ІІІ місце розділили Валерія Ульянич, вчитель української мови та літератури Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів комунального закладу «Красносільське навчально-виховне об′єднання» та Марина Капітанюк, вчитель української мови та літератури Листопадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.