Новий навчальний рік!

Дата: сьогодні о 10:57
Автор: Бірець С. М.
8 переглядів

У КЗ "Михайлівський ліцей" з нагоди Дня української писемності та мови пройшли тематичні заходи, спрямовані на поглиблення знань про рідну мову та її багатовікову історію. Учнів чекала несподівана зустріч із видатними історичними постатями — Нестором Літописцем, Тарасом Шевченком та Іваном Котляревським, які завітали до ліцею, щоб розповісти про витоки української мови, її розвиток та значення для українського народу. Діти дізналися багато цікавих фактів про історію становлення мови, зокрема про важливі етапи та видатних діячів, які сприяли її збереженню та поширенню.

Гра "Бита за слово" стала центральним елементом святкування Дня української писемності та мови. Це інтерактивне змагання, яке залучило учнів до цікавих і пізнавальних завдань, пов'язаних із  українською мовою. Учасники перевіряли свої знання фразеологізмів, наголосів, українських пісень та мовних правил. Кожне завдання вимагало не лише точності, але й швидкої реакції, що робило гру динамічною та захопливою. Діти активно змагалися, демонструючи свої знання мови, кмітливість і роботу в команді. Гра принесла багато позитивних емоцій, сприяла розвитку мовної грамотності й показала, що навчання може бути веселим процесом.

Захід, присвячений Дню української писемності та мови подарував учням глибше розуміння багатства та краси рідної мови. Видатні історичні постаті та цікаві мовні змагання спонукали дітей замислитися над значенням української мови в їхньому житті, надихнули на подальше її вивчення та показали, що мова – це не просто засіб спілкування, а живий скарб нації (організатор заходу вчитель української мови та літератури Коцупера Альона Віталіївна).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.